فاطمه مولایی همسر دوم رستم قاسمی بازداشت شده است؟

Saeed Aganji
2 Min Read

فاطمه مولایی همسر دوم رستم قاسمی بازداشت شده است؟

فاطمه مولایی همسر دوم رستم قاسمی بازداشت شده است؟
رستم قاسمی وزیر راه و شهرسازی

در پی شایعاتی پیرامون بازداشت خانم فاطمه مولایی ( همسر دوم رستم قاسمی) وزیر مسکن،راه و شهرسازی، ایران گیت طی تماسی با امیرحسین زمانی فرزند وی از صحت خبر جویا شد، که با تکذیب ایشان مواجه شد.

رستم قاسمی در روزهای گذشته به دلیل بازداشت قاسم مکارم شیرازی که مشاور و معتمد وزیر راه و شهرسازی و معروف به جعبه سیاه بود و همچنین عملکرد ضعیف در وزارت راه و شهرسازی با چالش‌های جدی روبرو شده است. بعد از بازداشت قاسم مکارم، ابتدا شایعاتی مبنی بر بیماری رستم قاسمی منتشر شد که غیبت او در وزارت خانه را توجیه کنند، اما روز گذشته در محل کار حضور یافت.

هرچند گمانه‌زنی‌هایی که در مورد رستم قاسمی می‌شود به دلیل عملکرد ضعیف و همچنین پرونده امنیتی و مالی که در شعبه ۲ دادسرای نظامی دارد، احتمال برکناری او را تقویت کرده است.


فاطمه مولایی پیش‌تر در زمان تصدی وزارت نفت رستم قاسمی، مشاور وی بوده و نکته جالب توجه اینکه مدتی است که تمام اخبار پیرامون فعالیت ایشان در وزارت نفت، از روی تمام خبرگزاری‌ها حذف شده است؛ فاطمه مولایی همسر و امیرحسین زمانی پسرخوانده رستم قاسمی به دلیل پرونده‌های مالی و امنیتی که دارند ممنوع الخروج هستند.


همچنین پس از بازداشت قاسم مکارم (دستیار ارشد رستم قاسمی) اخباری پیرامون بازداشت دو نفر از مدیران ارشد وزارت مسکن و شهرسازی وجود دارد.

مطلب دیگری در ایران گیت با عنوان امیرحسین زمانی تحت حمایت رستم قاسمی است پس از انتشار این مطلب منتشر شده است.

کپی رایت مدرک ۱ / کپی رایت مدرک ۲

Share This Article
Saeed Aganji is a journalist and researcher specializing in Iranian affairs. He has served as the editor-in-chief of the student journal "Saba" and was a member of the editorial board of the newspaper "Tahlil Rooz" in Shiraz, which had its license revoked in 2009.